Шкільне життя

ВИРОЩУЙТЕ СВОЇ МРІЇ

На яскравій коробці, яку наша школа отримала у подарунок від соціально-освітнього проекту Flowers4School , гарний слоган -ВИРОЩУЙТЕ СВОЇ МРІЇ.

09:56 26.12.2022

Святкування Дня Святого Миколая

Сьогодні Соколова Наталія Павлівна з учнями 1 класу грали у гру "Так чи Ні", присвячену дню Святого Миколая, виконували завдання з математики від Святого Миколая, працювали у парах.

18:23 19.12.2022

Правовий тиждень

В рамках проведення правового тижня вчителі основи правознавства Комад Антоніна Володимирівна та громадянської освіти Пастухова Світлана Павлівна провели відкриті уроки для учнів 9-тих та 10 класів.

20:03 16.12.2022

День чаю

Класний керівник 3 класу Кожанова Ольга Василівна провела зі своїми учнями захід, присвячений Дню чая

20:10 15.12.2022

День День пам'яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня вшановували пам'ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС . Крецу Олена Петрівна з учнями 9-Б та 10 класів виготовили тематичні лепбуки, вшанували пам'ять ліквідаторів хвилиною мовчання, переглянули презентацію. Гребенщікова Ніна Іванівна в шкільній бібліотеці підготувала тематичну виставку

21:35 14.12.2022

16 днів проти насильства

Пастухова Світлана Павлівна провела заняття з учнями 7-б класу " Безпечний Інтернет"

22:47 08.12.2022

Українська хустка

Берегиня вроди - хустка. Сьогодні ми не помітили туманну погоду - у класних кімнатах початкової школи дівчата вдягнули яскраві різнокольорові хустки. Дякуємо вчителям початкової школи, які організували в своїх класах фотосесії дівчат у хустках, розповіли про історію її створення , малювали та вигадували з учнями різноманітні узори. Шануймо українське!

10:13 08.12.2022

16 днів проти насильства

Соціальний педагог Крецу Олена Петрівна підготувала для учнів тематичну фото зону " Проти насильства" і організувала перегляд фільму для учнів 10 класу "Життя на продаж".

08:52 08.12.2022

Хай кулі вас минають!

Відзначаємо День Збройних сил України. Сьогодні Карпова Інна Іванівна підготувала відкритий виховний захід " Майбутні захисники" з учнями 5 класу, з учнями 5, 6 класів малювала малюнки " Хай кулі вас минають", з учнями 10 класу підготувала патріотичний плакат у техніці декупаж. Вчителі початкових класів Соколова Наталія Павлівна, Кожанова Ольга Василівна, Кравцова Галина Петрівна провели з учнями класні години: готували розмальовки, проводили вікторини. Вчителі фізичної культури Сорокін Олександр Петрович та Перстньова Людмила Василівна організували та провели естафетні змагання до свята. Шкільний бібліотекар Гребенщікова Ніна Іванівна підготувала тематичний інформаційний стенд та організувала в бібліотеці розмалювання розмальовок.

15:42 06.12.2022