Шкільне життя

Акція " Смілива гривня"

Національний банк України ініціював проведення благодійної акції “Смілива гривня”. Протягом трьох місяців по всій Україні триває збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України.

09:18 14.09.2022

Олімпійський тиждень 2022 1 і 2 частини

Протягом тижня з 05.09-09.09.22 у початкових класах Великоплоскiвського ЗЗСО традиційно було проведено Олімпійський тиждень. Вчитель фізичної культури Перстньова Людмила Василівна провела з дітьми різноманітні естафети, ігри, цікаві завдання та поробки. Дітям дуже сподобалось.

18:40 09.09.2022

Готуємось до нового навчального року

Сьогодні,31 серпня 2022 року,напередодні нового навчального року відбулося  методичне засідання класних керівників. Разом проаналізували роботу минулого року та запланували роботу на новий навчальний рік. Засідання пройшло з елементами тренінгу та ще раз показало гнучкість, креативність і натхнення педагогічного колективу.

23:47 31.08.2022

Вітаємо переможців обласного конкурсу " Знай, люби свій край!"

Літня пора тим цікава для дітей, що можна займатись своєю улюбленою справою. А захоплень у учнів Великоплосківського ЗЗСО дуже багато. Наприклад, учениця учениця 8 класу Храмова Віра та 10 класу Кожанова Христина взяли участь у обласному конкурсі " Знай, люби свій край" та під керівництвом вчителя технологій Карпової Інни Іванівни зайняли переможні ІІІ і І місце відповідно. Вітаємо наших переможців та їх керівника! Пишаємося вами та чекаємо на нові роботи!

14:43 19.08.2022

28 липня - День Української Державності

28 липня 2022 року Україна вперше відзначатиме День Української Державності. До відзначення свята у Великоплосківському ЗЗСО були підготовлені: тематичний стенд, присвячений сторінкам історії української державності та видатним постатям – представникам національної еліти, борцям за державність та незалежність України;

10:50 27.07.2022

Спочивай з миром, Андрію

Чи спадало комусь  на думку, що у цивілізованому світі ХХІ століття станеться  війна, яка змусить  громадян України  покинути свою Батьківщину, свій дім  та стати на захист своєї рідної землі?!

12:58 19.07.2022