Шкільне життя

День визволення села Великоплоске від німецько - фашистських загарбників

Сьогодні ми згадали про 79 - ту річницю визволення села Великоплоске від німецько - фашистських загарбників. Відкриту виховну годину у 9-б класі провів Батурін Павло Григорович. Дмитрієва Анастасія Ігорівна  разом з учнями 8 класу переглянули  хронологію війни. Попереду  - тиждень, протягом якого класні керівники будуть згадувати про  роки війни. Вчителі початкових класів разом зі своїми учнями ходили до пам'ятника загиблим воїнам, покладали квіти і вшановували пам'ять загиблих хвилиною мовчання

16:34 10.04.2023

Всесвітній день здоров'я

До Всесвітнього дня здоров'я  класний керівник 3 класу Кожанова Ольга Василівна провела виховну годину під час якої діти згадали те, що вони знають, дізнались нову інформацію про те, як зберегти свої здоров'я, розгадували ребуси, працювали з вікториною, розфарбовували малюнки.

08:52 07.04.2023

Всесвітній день мультфільмів

Класний керівник 2 класу Чернігівська Юлія Миколаївна провела виховну годину до Всесвітнього дня мультфільмів. Діти мандрували у країну Мультляндію  разноманітними зупинками.

15:15 06.04.2023

Козацький гарт 2023

27  березня 2023 року відбулись зональні змагання фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України " Козацький гарт 2023" . Команда Великоплосківського ОЗО - ліцею гідно проявила себе на змаганнях та посіла  2 місце. Вітаємо переможців ( Привалова Маргарита, Шлюшкін Михайло, Орлова Ірина, Єгоров Олександр, Бурлаков Данило, Москвічова Анастасія, Труханов Кирило, Мельник Вікторія, Бобров Андрій, Жарук Катерина, Абрамчук Андрій, Гуслякова Анастасія, Кожанова Христина) та керівника Сорокіна Олександра Петровича!   Дякуємо  колективу Балтського ліцею N°1 ім.О.Гончара за гостинність! Дякуємо захисникам України  за можливість  змагатись!

08:20 28.03.2023

Чудові результати учасників обласного (заочного) етапу Всеукраїнського колоквіуму «Космос. Людина. Духовність» («Космічні фантазії»)

Вихованці  гуртка   Великоплосківського ОЗО- ліцею " Майстерня умілих рук" приймали участь у обласному (заочному) етапі Всеукраїнського колоквіуму «Космос. Людина. Духовність» («Космічні фантазії»). Ми радіємо, що за результатами усі дівчата посіли призові місця у обласному етапі! Вітаємо  наших творців ( Сливка Олеся, учениця 8 класу; Храмова Віра, учениця 9 класу; Карпова Ангеліна, учениця 6 класу) та їх керівника Карпову Інну Іванівну!

08:19 27.03.2023

Вітаємо наших переможців!

23 березня 2023 року  на базі Великоплосківського ОЗО-ліцею проходили змагання з баскетболу 3х3 серед шкільних команд Великоплосківської ТГ.  Команди хлопців та дівчат нашого закладу  зайняли перші місця! Вітаємо наших переможців на чолі з тренером Сорокіним Олександром Петровичем! Ми пишаємося вами та бажаємо успіху на зональних змаганнях Спартакіади учнів ЗЗСО Одеської області!

09:18 24.03.2023

День учнівського самоврядування

Одинадцятикласники Великоплосківського ОЗО- ліцею провели  День самоврядування та спробували себе у ролі вчителів. Вітаємо, діти, у вас все вийшло!

14:26 14.03.2023