Апаратна нарада

21 листопада 2022 року під головуванням сільського голови Івана Максимовича Батуріна була проведена апаратна нарадна зі структурними підрозділами апарату Великоплосківської сільської ради, на якій було обговорено низку нагальних питань.

10:06 21.11.2022

Перевірка захистних споруд та опалення

21.11.2022 сільський голова разом з начальником відділу освіти, молоді, спорту та туризму Великоплосківської сільської ради здійснили перевірку захисних споруд та опалення в закладах освіти.

15:56 19.11.2022

Додаток єППО

Небо... прозоро-блакитне Українське мирне небо, Створено для насолоди погляду, для вільного польоту птахів, для райдуги після дощу, для грому та вітру, для яскравого сонця. Вільне українське прозоро-блакитне небо з білими хмаринками, в якому мають літати лише птахи та цивільні літаки. Наше небо не створене для війни. Наше українське небо - розмах української душі!

11:22 17.11.2022

Електромонтажні роботи в с. Слов'яносербка

З третього листопада 2022 року в селі Слов’яносербка було розпочато електромонтажні ремонтні роботи з реконструкції повітряних ліній електропередач по вулиці Шкільній, на ділянці від 36 по 95 номер.

19:38 15.11.2022