Держпродспоживслужба повідомоляє

Дата: 21.11.2022 11:17

В Україні відбуваються віялові відключення електроенергії, що в свою чергу впливає на виробництво та/або обіг харчових продуктів. Враховуючи вищезазначене, операторам ринку, які займаються виробництвом та  обігом харчових продуктів для збереження харчових продуктів з дотриманням температурних режимів, Великомихайлівський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області рекомендує:

- при відключенні електроенергії негайно включати альтернативні джерела електропостачання (мобільна електростанція, дизельний/ бензиновий генератор);

- в разі відсутності альтернативного джерела живлення на весь період відключення світла припинити операції з обігу харчових продуктів, які потребують дотримання температурного режиму;

- холодильники та морозильні камери на цей період тримати зачиненими. Холодильне обладнання не рекомендуємо тримати переповненим, адже для правильного зберігання продуктів важливо забезпечити циркуляцію холодного повітря.