Привітали колективи сільгосппідприємств з професійним святом

Дата: 19.11.2022 16:42

День працівників сільського господарства – особливий і величний. Це свято, присвячене всім аграріям Великоплосківської громади а також працівникам підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції. Це – свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, щодня долучається до важливих аграрних справ. Це – свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Нажаль велику родину аграріїв цього року разом зібрати не маємо можливості через введення воєнного стану на території України. Тому було вирішено привітати колективи сільгосппідприємств громади на своїх місцях роботи та привітати кращих працівників галузі агропромислового комплексу нашої громади. 18.11.2022 року на території Великоплосківської сільської ради пройшли зустрічі  з колективами сільгосппідприємств ТОВ «ім.Войкова», ТОВ «Агросоюз», ТОВ «Топаз», ТОВ «Моноліт», ТОВ «Сербське», ТОВ «Інтерцентрлюкс», СГ «Джерело», ФГ «Марічка 2018», ФГ «Дмитро Сергійович». До урочистостей та привітань приєдналися Великоплосківський сільський голова  Іван Батурін, секретар Великоплосківської сільської ради Сергій Шлюшкін, старости старостинських округів та учасники художньої самодіяльності Будинків культури громади. Звертаючись до присутніх, кожен із виступаючих щиро подякував усім працівникам сільського господарства – тим, хто працював і працює на благодатній родючій землі за професіоналізм, наполегливість, працелюбність, терпіння та витримку. Завдяки професійній роботі сільгосппідприємств працюють заклади освіти та культури громади.

21.11.2022 року планується провести зустрічі з колективами СВК «Рассвет», ТОВ «Кристал-2008», СГ «Вічко П.П.», ФГ «Фортуна».

Грамотою  Роздільнянської районної державної адміністрації було нагороджено:

Стародубцева Петра Леонідовича (комбайнер ТОВ «Моноліт»),

Глюбрехт Валерія Петровича(бригадир на дільницях основного виробництва ТОВ «Сербське»).

Грамотою Великоплосківської сільської ради нагороджено:

Кухтика Володимира Івановича (директор ТОВ «Сербське»);

Іванова Івана Івановича( тракторист ТОВ «Сербське»);

Дмитрієва Руслана Миколайовича( комбайнер ТОВ «Сербське»);

Александрюка Олександра Георгійовича (директор СГ «Джерело»);

Сатаулова Віталія Вікторовича ( тракторист СГ «Джерело»);

Шевця Юрія Михайловича ( завідуючий гарманом  СГ «Джерело»);

Дем’яненко Ольгу Миколаївну (директор ТОВ ВКФ «Інтер-центрлюкс»);

Караманова Олександра Сергійовича (тракторист ТОВ ВКФ «Інтер-центрлюкс»);

Кожухаренка Руслана Сергійовича (комбайнер ТОВ ВКФ «Інтер-центрлюкс»);

Левченко Миколу Івановича(фізична особа  підприємець);

Мельника Сергія Володимировича (керівник ФГ «Дмитро Сергійович»);

Труханова Олександра Тимофійовича (директор ТОВ «Моноліт»);

Труханову Лідію Олександрівну (доярка ТОВ «Моноліт»);

Звягінцева Дмитра Вікторовича (водій автотранспортних засобів ТОВ «Моноліт»);

Шишкіна Миколу Миколайовича (директор ТОВ «Топаз»);

Ільїна Євгенія Миколайовича ( водій автонавантажувача ТОВ «Топаз»);

Колєснікова Олександра Павловича (водій автотранспортних засобів ТОВ «Топаз»);

Привалова Григорія Михайловича(директор СВК «Рассвет»);

Стамова Євгенія Миколайовича(тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва СВК «Рассвет»);

Труханова Віталія Івановича(тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва СВК «Рассвет»);

Куделіна Костянтина Івановича(директор ТОВ «Кристал-2008»);

Боброва Віталія Васильовича ( тракторист ТОВ «Кристал-2008»);

Єждіна Віктора Степановича ( тракторист ТОВ «Кристал-2008»);

Дубровіна Олега Леонідовича( директор ТОВ «ім.Войкова»);

Кузьмінського Юрія Миколайовича (директор ТОВ «Агросоюз»);

Замятіну Лідію Миколаївну (директор ФГ «Марічка 2018»);

Маслова Олександра Івановича (директор ФГ «Фортуна»);

Вічка Петра Петровича(директор СГ «Вічко П.П.»);

Орлова Олега Юхимовича(тракторист  СГ «Вічко П.П.»);

Качаловського Олександра Васильовича( тракторист   СГ «Вічко П.П.»);

Іванова Василія Миколайовича( тракторист  СГ «Вічко П.П.»).

Вітаємо зі святом всі колективи сільгосппідприємств, фермерські господарства та фермерів-одноосібників громади і висловлюємо слова подяки за допомогу в благоустрою рідного краю та допомогу в забезпеченні  продовольчим запасом населення громади в умовах воєнного стану. Міцного здоров’я вам, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Хай буде мирним небо,  щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – віра в перемогу та впевненість у завтрашньому дні!