Інформація про проходження медико-соціальної експертної комісії

Міністерство охорони здоров'я України за підтримки Проекту USAID "Підтримка реформи охорони здоров'я" надав інформаційні матеріали, спрямовані на інформування населення щодо проходження медико-соціальної експертної комісії(МСЕК) для встановлення інвалідності в умовах воєнного стану.

16:13 28.10.2022

Перевірка опалення

Сільський голова Батурін І. М. перевірив стан опалення у Центрі первинної медико-санітарної допомоги Великоплосківської сільської ради

15:28 25.10.2022

Засідання комісії з питань захисту прав дитини Великоплосківської сільської ради від 19 жовтня 2022 року

19.10.2022 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Великоплосківської сільської ради сумісно з відділом освіти, культури, молоді, спорту та туризму.

16:36 19.10.2022

Відбулося засідання виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради

Відповідно до Регламенту виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради, затвердженого рішенням сесії Великоплосківської сільської ради №1/08-VII від 17 липня 2019 року, керуючись статтями 42, 59 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» 19 жовтня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Івана Батуріна.

15:53 19.10.2022