Дата: від до Скинути

Засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до бюджету Великоплосківської сільської ради

14 жовтня 2022 року під головуванням сільського голови Батуріна І. М. було проведено засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до бюджету Великоплосківської сільської ради. Було обговорено ряд проблемних питань щодо суб’єктів господарювання, які знаходяться на території Великоплосківської сільської територіальної громади та є платниками єдиного податку.

15:41 14.10.2022