Вітаємо з Днем працівників сільського господарства!

Дата: 18.11.2022 15:43

Шановні аграрії, шановні мешканці Великоплосківської громади, усі, хто своє життя присвятив праці на сільській ниві!

Від душі вітаємо трудові колективи сільськогосподарських підприємств, фермерські господарства та фермерів-одноосібників Великоплосківської громади, ветеранів галузі та усіх селян-трударів зі святом – Днем працівників сільського господарства!

Ви займаєтесь благородною справою, яка не кожному під силу, особливо в складні часи воєнного стану…

Сільськогосподарська галузь є основною на теренах громади. Вона є гарантом продовольчої безпеки, забезпечує надходження до місцевого бюджету, надає робочі місця жителям Великоплосківської громади, несе соціальну відповідальність на територіях, де сільгоспвиробники здійснюють свою діяльність, працюють згідно трудових угод, розвивають населені пункти, адже жителі нашої громади - це невтомні трудівники сільського господарства.

Щира подяка вам за самовіддану й невтомну працю, за надану благодійну допомогу і співпрацю!

Нехай сторицею повернуться вам ваші добрі справи!

Від щирого серця бажаємо сприятливих умов для результативної діяльності та чудового настрою для прекрасного життя! Спасибі вам за нелегку та потрібну всім нам працю, за підтримку захисників на передовій фронту!

Щиро бажаємо вам щастя, здоров’я, добробуту та миру, невичерпної наснаги та подальших успіхів у ваших справах! Божої благодаті, надійного оберегу вам, мирного світлого неба над вашими урожайними нивами!

З повагою виконавчий комітет Великоплосківської сільської ради.