Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Культура

Підсумки конкурсу "Найкращий новорічний костюм"

НОВОРІЧНИЙ КОСТЮМ - це можливість поринути в зимову казку і побувати в різніх образах. Казкові красуні і супергерої, казкові тваринки і гості з майбутнього. Нові образи можна приміряти на собі. Конкурсанти нашого конкурсу "Найкращий новорічний костюм" були дивовижними, казковими і оригінальними. На території Великоплосківської об'єднаної громади було проведено конкурс серед дітей і молоді "Найкращий новорічний костюм". Призерами конкурсу стали :

15:17 03.01.2021

Увага! Результати конкурсів "Зимова казка" та "Новорічна ілюмінація"

На території Великоплосківської  об’єднаної громади  28.12.2020 року пройшли конкурси «Зимова казка» і «Новорічна ілюмінація».  Від кожного округу була створена комісія у складі трьох учнів і супроводжуючого керівника, задача якої була оцінити новорічні витвори мистецтва із гірлянд.  Комісія із Слов’яносербського округу оцінювала новорічні композиції з гірлянд у с. Великоплоске. Комісія із с.Великоплоске оцінювала новорічні композиції з гірлянд у Слов’яносербському окрузі . Комісія із Тростянецького округу оцінювала новорічні композиції з гірлянд у Новосавицькому окрузі і навпаки. У конкурсі  «Зимова казка» приймали участь 12 учасників. На кожному окрузі було обрано переможців конкурсу. Дуже гарне вбрання було у кожного житлового будиночка, діти були зачаровані сотнями, тисячами мерехтливими вогниками. Справжня «Зимова казка» серед нічної темряви. Переможцями конкурсу стали: по Тростянецькому округу – Привалов Сергій Максимович, по Слов’яносербському округу- Козир Руслан Валерійович , по Новосавицькому округу – Коломієць Сергій Олександрович, по с. Великоплоске – Шимкова Тетяна Василівна.

00:02 30.12.2020

З днем Святого Миколая!

День святого Миколая здавна був особливим святом для наших предків. Зимового Миколи відзначали замість Нового року, який прийшов йому на зміну лиш у 20 столітті. Тож саме святий Миколай розносив подарунки дітлахам, карав неслухів та нагороджував тих, хто гарно поводився протягом року. Як і в багатьох інших слов’янських святах, у цьому дні міцно переплелися християнські та язичницькі корені. Так святий, що вшановувався православною церквою, перетворився на доброго казкового персонажа з народного фольклору.

15:41 18.12.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень