Увага! Результати конкурсів "Зимова казка" та "Новорічна ілюмінація"

Дата: 30.12.2020 00:02

На території Великоплосківської  об’єднаної громади  28.12.2020 року пройшли конкурси «Зимова казка» і «Новорічна ілюмінація».  Від кожного округу була створена комісія у складі трьох учнів і супроводжуючого керівника, задача якої була оцінити новорічні витвори мистецтва із гірлянд.  Комісія із Слов’яносербського округу оцінювала новорічні композиції з гірлянд у с. Великоплоске. Комісія із с.Великоплоске оцінювала новорічні композиції з гірлянд у Слов’яносербському окрузі . Комісія із Тростянецького округу оцінювала новорічні композиції з гірлянд у Новосавицькому окрузі і навпаки. У конкурсі  «Зимова казка» приймали участь 12 учасників. На кожному окрузі було обрано переможців конкурсу. Дуже гарне вбрання було у кожного житлового будиночка, діти були зачаровані сотнями, тисячами мерехтливими вогниками. Справжня «Зимова казка» серед нічної темряви. Переможцями конкурсу стали: по Тростянецькому округу – Привалов Сергій Максимович, по Слов’яносербському округу- Козир Руслан Валерійович , по Новосавицькому округу – Коломієць Сергій Олександрович, по с. Великоплоске – Шимкова Тетяна Василівна.

У конкурсі «Новорічна ілюмінація» приймали участь 10 учасників. Оцінювалась майстерність прикрашати новорічними ілюмінаціями будинків (нежитлових). Переможцями конкурсу стали: по Тростянецькому округу – Шульгіна Галина Романівна, по Слов’яносербському округу – Слов’яносербський Будинок культури, по Новосавицькому округу – Новосавицький Будинок культури,  по с. Великоплоске- ФОП «Овочі Фрукти» Конюхова Ніна Федорівна.

Вітаємо всіх переможців і учасників новорічних конкурсів. Дякуємо учасникам за творчу фантазію, майстерність, талановитість і  кмітливість.

Дякуємо за організацію конкурсів Великоплосківському сільському голові Батуріну І.М., секретарю Великоплосківської сільської ради Шлюшкіну С.Л., старостам округів – Дубровіній Г.В., Орловій Л.А., Бондаренко І.В.

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради.