Підсумки конкурсу "Дивовижна ялинкова іграшка"

Дата: 30.12.2020 23:52

Фото без описуЗавершився конкурс «Дивовижна ялинкова іграшка» на території Великоплосківської ОТГ. Новорічні прикраси, зроблені своїми руками , завжди дивували і  зачаровували.  Скільки фантазії, творчості, майстерності було вкладено талановитими дітьми нашої громади в кожну ялинкову іграшку.  Маленькі  і дорослі чарівники творили і  пишалися своїми шедеврами. По кожному старостинському округу були відмічені призові місця. Сільські Будинки культури нашої громади провели організаційні заходи для проведення конкурсу. Найбільшу кількість заявок прийняв Великоплосківський будинок культури – 46, Тростянецький – 8, Новосавицький – 6, Слов’яносербський-3.

Вітаємо переможців конкурсу! Призові місця по Тростянецькому старостинськоиу округу  посіли: Шульгін Данило – 1 місце. Гунько Єлизавета – 2 місце, Аксьонова Лілія і Аксьонов Микита – 3 місце. Призові місця по Новосавицькому старостинському округу посіли: Багачук Максим – 1 місце, Євсєєва Софія – 2 місце, Іванов Роман – 3 місце. Призові місця по Слов’яносербському старостинському округу: Козир Олена- 1 місце, Бакланов В’ячеслав – 2 місце, Тульченко Тетяна -3 місце. Призові місця пос. Великоплоске: Чебану Софія - 1 місце, Карпова Ангеліна– 2 місце, Єгоров  Олександр   – 3 місце.

Призери отримали грамоти і подарункові набори солодощів.

Дякуємо всім учасникам  і організаторам конкурсу за гарний настрій і атмосферу чарівництва .