Конкурс патріотичної пісні

Шановні жителі громади! Відділ освіти, культури, молоді , спорту та туризму проводить конкурс патріотичної пісні до Дня Незалежності України.В конкурсі можуть приймати участь всі вікові категорії: 1 категорія з 6-12 років, 2 категорія з 13-18 років, 3 категорія з 19-35 років, 4 категорія з 36 років. Конкурс проводиться з 20.08.2020 по 20.09.2020 року в номінації "соло", "дует", "тріо". Умови конкурсу: 1) записати виконання пісні на відео; 2) прислати відео на електронну адресу b-ploskoe-culture@ukr.net, 3) мінусовка пісні повинна бути без бек-вокала.

08:36 21.08.2020

Зі святом Івана Купала

Свято Івана Купала або Іванов день - народне свято, присвячене літньому сонцестоянню. Купальська ніч відзначається з 6 на 7 липня. Святкували Купала здавна по всій Україні, щоправда, з певними відмінностями по регіонах.  Зазвичай цей день проводили на природі і присвячували його святкуванню, магічним ритуалам, веселощам, гаданню та танцям біля багаття. Традиційно в Купальську ніч розпалювали вогнища і стрибали через них. Згідно з народним повір'ям, якщо перестрибне через вогнище закохана пара, що тримається за руки, - вони будуть разом до кінця життя. Якщо стрибне дівчина, то вона збереже молодість і красу. У ніч напередодні Івана Купали Дівчина довго вінок заплітала: Безліч трав і квіток кольорових – Ось і віночок купальський готовий! Ви і сьогодні вінок заплітайте: Щастя і радість, добро збирайте, Ніжність і милість в нього додавайте, День цей чистий усмішкою зустрічайте!

09:22 07.07.2020

Діти – найбільша радість...

Діти – найбільша радість  і батьківська втіха, надія і гордість, безумовна любов і безмежне щастя!

16:40 03.06.2020