Підсумки конкурсу "Найкращий новорічний костюм"

Дата: 03.01.2021 15:17

Фото без описуНОВОРІЧНИЙ КОСТЮМ - це можливість поринути в зимову казку і побувати в різніх образах. Казкові красуні і супергерої, казкові тваринки і гості з майбутнього. Нові образи можна приміряти на собі. Конкурсанти нашого конкурсу "Найкращий новорічний костюм" були дивовижними, казковими і оригінальними. На території Великоплосківської об'єднаної громади було проведено конкурс серед дітей і молоді "Найкращий новорічний костюм". Призерами конкурсу стали :

по Тростянецькому старостинському округу  Шульгін Данило - 1 місце, Тиханський Станіслав - 2 місце, Креческо Тимофій - 3 місце;

по Новосавицькому старостинвькому округу Масляник Єгор - 1 місце, Волощук Людмила - 2 місце,

по с. Великоплоске  Єждін Максим - 1 місце, Кравцова Ганна - 2 місце, Орлова Ганна - 3 місце;

по Слов'яносербському старостинському округу Тульченко Тетяна - 1 місце.

Вітаємо наших казкових героїв!