Всеукраїнська природоохоронна акція "Ялинка"

Дата: 27.12.2020 21:59

Вже декілька років поспіль проводиться природоохоронна акція екологічного спрямування «Ялинка». Великоплосківський ОЗО , Слов’яносербський НВК, Тростянецька ЗОШ I-III ступенів, Новосавицька ЗОШ I-II ступенів  прийняли активну участь в цій акції. Рекордна кількість учасників та їх робіт, біля ста виробів креативності, творчості, фантазії, вміння захищати природу , заслуговують на похвалу . Діти дуже креативно  і творчо підійшли до справи. З штучних матеріалів і великої фантазії можна зробити оригінальні витвори мистецтва.

Найкращі  ялинки будуть відмічені і активні учасники акції нагороджено грамотами.

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму висловлює подяку  вчителям , керівникам гуртків  та батькам за допомогу, вміння організувати та надихнути дітей на сприйняття прекрасного.