Дитячий садок

Вихованці дитячого садка в очікуванні на птахів!

Початок весни... Чудова пора для всього живого. І ми  чекаємо наших друзів - пернатих мандрівників. Щорічно 1 квітня відзначається Міжнародний день птахів. Вихованці дитячого садка з нетерпінням чекають на них. На цьому тижні діти продовжували знайомитися з  перелітними птахами,  разом з вихователями (Ільїною Світланою Іванівною та Кожановою Зінаїдою Андріївною) із задоволенням створювали власноруч зображення лелеки, домівки для птахів,  використовуючи нетрадиційні матеріали

14:07 31.03.2023

Ознайомлення з природним довкіллям

Настала весна і  діти з задоволенням  виходять на прогулянки. Кристєва Вікторія Вікторівна поєднала  цікаве і корисне та провела заняття "Ознайомлення з природним довкіллям" безпосередньо взаємодіючи з природою. На занятті діти   спостерігали за природою та її змінами, розширювали уявлення про красу природи.  Такі  миті  сприяють вихованню  у малечі  любові та інтересу до рідного краю. Це дає змогу дітям отримувати знання, збагачувати свій життєвий досвід, розвивати пам'ять, мислення. Спостерігаючи за довкіллям, дитина здатна помітити багато такого, що змусить її пригорнутися до світу природи всієї душею.

11:40 24.03.2023