Все починається з любові до рідного краю!

Дата: 29.04.2023 07:40

Все починається з любові до рідного краю! Здається все дуже звичним , коли діти йдуть на прогулянку. Але кожну прогулянку можна перетворити в міні-екскурсію стежинками рідного села! І ось така екскурсія відбулася  у вихованців  дитячого садка , коли під час прогулянки вони в котрий раз  милуються природою , весняними квітами . запам'ятовують нові назви рослин .Крістєва Вікторія Вікторівна звертає  увагу дітей  на те , що робиться нашими односельцями, громадою для того , щоб рідне село було красивим , незвичайним . Привчає  дітей шанобливо ставитися до праці інших, пишатись здобутками своєї громади. Бо вони - поки найменші мешканці нашої громади - наше світле майбутнє, яким надалі підтримувати та розвивати нашу громаду. Сподіваємось, що такі заняття допоможуть сформувати  у дітей  почуття відповідальності за свої дії, любов до рідного краю.