Випускний у Великоплосківському дитячому садочку

Дата: 29.05.2023 14:46

Коли завершується рік? Для  нашої країни 31 грудня, для громадян східних країн - в лютому. Рік агрономів завершується після збору врожая. А для школярів та вихованців  - в травні. 29.05.2023  - знаменна дата для вихованців  Великоплосківського дитячого садка -  старша група прощається зі своїми улюбленими  вихователями, які кожного дня вкладали свою частинку тепла в дитячі серця.  Саме їм та батькам, які протягом всього життя йдуть поруч зі своєю малечею, діти присвятили урочисті слова, зворушливі пісні та яскраві  танцювальні композиції. Вони  покидають  улюблений  дитячий садок з сумом , але знаючи, що  попереду їх  чекає багато нового і цікавого. З випускним вас , малюки,  хорошого навчання в школі, посидючості, відповідальності, радості, нових успіхів, знайти в школі безліч нових друзів, здоров’я, нових цікавих знань та вмінь, нехай все завжди виходить!