Фінансовий відділ Великоплосківської сільської ради

У фізособи нерухомість в різних населених пунктах: до якого відділення ДПС звертатися?

До якого контролюючого органу необхідно звертатись фізичним особам власникам декількох об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, розміщених в різних населених пунктах, для проведення звірки даних?

10:01 14.09.2023

Несвоєчасна сплата єдиного податку у повному обсязі може призвести до накладення штрафу

Несплата чи сплата не у повному обсязі фізичною особою - платником єдиного податку 1 та 2 групи авансових внесків єдиного податку в порядку та у строки, визначені Податковим кодексом, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 50 відсотків ставки єдиного податку, обраної платником єдиного податку.

09:58 13.09.2023

Нерухомість зазначена, як місце здійснення діяльності ФОП, але не використовується ним у господарській діяльності: чи платити податок на нерухомість?

Чи застосовується пільга при нарахуванні податку на нерухоме майно до нерухомості, яка зазначена як місце здійснення діяльності ФОП, але не використовується ним у господарській діяльності?

11:15 08.09.2023