Фінансовий відділ Великоплосківської сільської ради

Держбюджет–2024 прийнято у першому читанні: основні показники

19 жовтня ВРУ підтримала проєкт Державного бюджету на 2024 рік у першому читанні. За ним розмір мінімальної зарплати з 1 січня становитиме 7100 грн, а з 1 квітня – 8000 грн. Розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на весь 2024 рік - 3028 грн.

08:15 25.10.2023

Де та коли проводиться фактична перевірка?

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що відповідно до статті 75 Податкового кодексу України (із змінами, далі – ПКУ) контролюючі органи мають право проводити в тому числі і фактичні перевірки.

10:16 11.10.2023

Мінфін пояснив зміни до ПКУ щодо відновлення довоєнного стану системи оподаткування

Як відомо, Верховна Рада у другому читанні прийняла зміни до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану. Відповідні зміни направлено на відновлення довоєнного стану системи оподаткування. Мінфін запевняє, що законопроект не передбачає підвищення податків та не вводить нові ставки податків. Норми направлено насамперед, на повернення податкового законодавства до довоєнного стану. Зокрема, з 1 серпня 2023 року обмежується дія окремих норм Кодексу, запроваджених на період до припинення або скасування воєнного стану на території України.

11:34 06.10.2023

Як діяти у разі виявлення несправності ПРРО?

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що у разі несправності програмного реєстратора розрахункових операцій суб’єкту господарювання необхідно встановити вид несправності та:

11:29 05.10.2023