Фінансовий відділ Великоплосківської сільської ради

«Конструктивні дивіденди»: наближаються граничні терміни подання звітності та сплати податку з доходів нерезидентів

ДПС нагадує про наближення періоду подання звітності та сплати податків з доходів нерезидентів, що прирівнюються до дивідендів (далі – «конструктивні дивіденди»).

08:17 31.08.2023

В який термін податковий агент повинен сплатити ПДФО у разі нарахування оподатковуваного доходу, але не виплаченого платнику податку?

Строки сплати податкового зобов’язання визначено ст. 57 ПКУ, п. 57.1 якої, зокрема, встановлено, що податковий агент зобов’язаний сплатити суму податкового зобов’язання (суму нарахованого (утриманого) податку), самостійно визначеного ним з доходу, що виплачується на користь платника податку – фізичної особи та за рахунок такої виплати, у строки, передбачені ПКУ.

10:16 30.08.2023

Заповнення декларації з податку на прибуток платником, що був на спрощеній системі

Податківці детально інформують, як скласти та подати Податкову декларацію з податку на прибуток підприємств за звітні періоди 2023 року платнику, який перебував на спрощеній системі з особливостями оподаткування з 09.05.2022 р. та відновлює сплату податку на прибуток підприємств з 01.08.2023, якщо річний дохід за звітний період – 2022 рік перевищує 40 млн грн.

08:42 17.08.2023

Закон 3219: особливості оподаткування податком на прибуток платників, які тимчасово перейшли на ЄП

Особливості оподаткування податком на прибуток підприємств платників податку, які тимчасово перейшли на спрощену систему з особливостями оподаткування та з 1 серпня 2023 року повертаються на сплату податку на прибуток підприємств, встановлено у пункті 9-1.3 пункту 9 підрозділу 8 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ, зокрема складання та подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств у 2023 році для цієї категорії платників, визначення податкового звітного періоду та обсягу річного доходу.

11:00 11.08.2023

ДПС нагадує про відновлення відповідальності за порушення вимог Закону про РРО

У зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) інформуємо про особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265).

08:50 11.08.2023