Фінансовий відділ Великоплосківської сільської ради

ЄСВ та ПДФО-зміни: що приніс платникам Закон № 3219

У ДПС розповіли про зміни, запроваджені Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» щодо оподаткування податком на доходи фізичних осіб.

12:09 02.08.2023

Чи включаються до складу витрат ФОП на загальній системі оподаткування витрати на оплату послуг з охорони приміщень, які здаються в оренду?

Вартість оплачених послуг з охорони приміщень, у тому числі тих, які здаються в оренду, не включаються до складу витрат фізичної особи – підприємця на загальній системі оподаткування.

07:59 14.07.2023

Як отримати довідку про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток (доходи)?

Відповідно до п. 137.7 ПКУ нерезидент щороку може отримувати від контролюючого органу підтвердження українською мовою щодо сплати податку у паперовій або електронній формі у порядку, передбаченому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

15:20 12.07.2023