Фінансовий відділ Великоплосківської сільської ради

Чи включаються до складу витрат ФОП на загальній системі оподаткування витрати на оплату послуг з охорони приміщень, які здаються в оренду?

Вартість оплачених послуг з охорони приміщень, у тому числі тих, які здаються в оренду, не включаються до складу витрат фізичної особи – підприємця на загальній системі оподаткування.

07:59 14.07.2023

Як отримати довідку про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток (доходи)?

Відповідно до п. 137.7 ПКУ нерезидент щороку може отримувати від контролюючого органу підтвердження українською мовою щодо сплати податку у паперовій або електронній формі у порядку, передбаченому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

15:20 12.07.2023

З 2% на 5% та знов на 2%: як ФОП звітувати?

Сайт Бухгалтер 911 звертає увагу, що багато ФОПів , які працювали на 2 відсотках групи 3 єдиного податку до початку липня опинились у всім відомій ситуації - загрози відміни цієї ставки.

12:14 28.06.2023

Новостворений платник спецЄП: як зберегти ЄП-статус після 01.07.2023

Новостворений суб’єкт одразу після держреєстрації подав заяву про обрання спецЄП (2 %) і став платником спецЄП з дня держреєстрації. У світлі вірогідного скасування спецЄП «завірусилося» питання, чи можна довіряти останнім роз’ясненням податківців, де вони кажуть, що такий суб’єкт може з другого півріччя перейти на ставку єдиного податку  (ЄП) 5 %?

14:42 12.06.2023