Порядок прийняття спадщини дитиною

Правовий інститут успадкування - один із базових правових інститутів, що відомий з давніх-давен. Змінюючись залежно від вимог того чи іншого суспільного устрою, він незмінно зберігав при цьому свої основні принципи, такі як успадкування за законом та заповітом, позбавлення права на спадкування та інші.

08:07 24.04.2023

Облік дітей, які залишились без батьківського піклування

Облік дітей, які залишились без батьківського піклування, здійснює служба у справах дітей за місцем ПРОЖИВАННЯ батьків дитини або одного з них, з яким проживала дитина до настання обставин, за яких вона залишилася без піклування батьків, незалежно від місця виявлення дитини, а дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, - Служба у справах дітей за місцем ПОХОДЖЕННЯ дитини.

11:27 20.04.2023

На Одещині запрацював Консультаційний центр Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Відповідно до статті 101 Конституції України Уповноважений Верховної Ради України з прав людини здійснює парламентський контроль за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина.

10:09 20.04.2023