Служба у справах дітей

4 червня - День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Пам’ятний день був встановлений постановою Верховної Ради у 2021 році на честь дітей, які стали жертвами прихованої агресії рф на Донбасі з 2014 року. Точна кількість дітей, що загинули у Донецькій та Луганській областях, наразі, не встановлена. За різними даними, з 2014 по лютий 2022 року на Донбасі загинули більше 240 дітей. Від 150 до 500 неповнолітніх отримали різноманітні травми та поранення. Більше 50 дітлахів вважаються зниклими безвісті.

11:46 05.06.2023

З Днем захисту дітей, любі друзі!

1 червня в Україні та світі відзначають День захисту дітей. Це веселе свято для самих дітей та нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

13:49 01.06.2023

ЗВІТ НАЧАЛЬНИКА СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВЕЛИКОПЛОСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗА 2022 РІК

У січні місяці 2021 року Великоплосківською сільською радою створено новий структурний підрозділ – Службу у справах дітей, яка перейняла на себе повноваження по захисту прав маленьких громадян, перед якою поставлені завдання реалізації на місцевій території державної політики у сфері соціального захисту дітей.

09:26 25.05.2023

Порядок прийняття спадщини дитиною

Правовий інститут успадкування - один із базових правових інститутів, що відомий з давніх-давен. Змінюючись залежно від вимог того чи іншого суспільного устрою, він незмінно зберігав при цьому свої основні принципи, такі як успадкування за законом та заповітом, позбавлення права на спадкування та інші.

08:07 24.04.2023