Емоційне вигорання у підліткив: що це і як допомогти?

Емоційно «згоріти» можуть не тільки дорослі на роботі, а й діти на навчанні 📚 Довготривалий стрес через війну, надмірні навчальні обов’язки, відсутність підтримки від батьків чи педагогів — усе це може призвести до емоційного вигорання в підлітків. Як же розпізнати емоційне вигорання та як допомогти своїй дитині впоратися з ним, читайте в нашому дописі 👇🏻

17:30 19.01.2024

Служба у справах дітей Великоплосківської сільської ради взяла участь у вебінарі для фахівців територіальних громад

19 січня 2024 року начальником та головним спеціалістом Служби у справах дітей Великоплосківської сільської ради було взято участь у вебінарі для фахівців територіальних громад на тему: «ОЦІНКА СІМЕЙНОЇ СИТУАЦІЇ ТА ЖИТЛОВО-ПОБУТОВИХ УМОВ І ПІДГОТОВКА КАНДИДАТІВ У ПАТРОНАТНІ ВИХОВАТЕЛІ ТА ДОБРОВІЛЬНІ ПОМІЧНИКИ», організованого МБО «Партнерство «Кожній дитині». Під час вебінару було розглянуто наступні питання: - сутність, документування та поради щодо проведення оцінки сімейної ситуації та житлово-побутових умов; - направлення на навчання: послідовність дій фахівців, форма та додатки, відповідно чинного законодавства; - роль психолога у процесі відбору та підготовки кандидатів у патронатні вихователі та добровільні помічники; - зміст, логіка та тривалість навчання кандидатів у патронатні вихователі та добровільні помічники; - досвід проходження навчання родиною кандидатів у патронатні вихователі та добровільні помічники.

16:09 19.01.2024