Шкільне життя

День української писемності та мови

Єдиний скарб у тебе – рідна мова. Заклятий для сусіднього хижацтва. Вона твого життя міцна основа, Певніша над усі скарби й багатства. П. Куліш

17:13 27.10.2023

«Козацькі забави» до Дня українського козацтва

У нашій гімназії відбулися змагання «Козацькі забави» до Дня українського козацтва. Свято було дуже веселим і запальним. І учасники, і вболівальники отримали масу позитивних емоцій, а на завершення свята всіх чекав смачний куліш! #козацькізабави #

16:08 16.10.2023

Акція "Оберіг для захисників та захисниць"

З 01.10 -13.-10 в нашій гімназії  проходила акція до якої долучилися учні 1-4 класів разом з класними керівниками "Оберіг для захисників та захисниць" з нагоди свята Дня захисників та захисниць України. Всі ці обереги будуть подаровані нашим мужнім героям.

21:52 12.10.2023

Міжнародний день дівчаток

Міжнародний день дівчаток відзначають у світі 11 жовтня. Свято встановили, щоб привернути увагу суспільства до проблем, з якими зіштовхуються діти жіночої статі. Насправді це свято не про радість, щастя і легкість, а про те, як складно дівчаткам, дівчатам і жінкам часом доводиться в цьому світі. У різних країнах та культурах дівчаток нерідко видавали заміж у ранньому віці, а сьогодні багато хто з них зустрічається з насильством, нерозумінням, образами та дискримінацією. Перший Міжнародний день дівчаток відзначили 11 жовтня 2012 року. Його темою була проблема ранніх шлюбів. У 2023 році День дівчат проходить під темою "Інвестуйте в права дівчат: наше лідерство, наш добробут. Однак, попри сумний контекст цієї дати, в Міжнародний день дівчаток важливо привітати всіх причетних із їхнім святом і нагадати про те, яка сила закладена в кожній дівчинці.

14:28 11.10.2023