Шахово-шашковий турнір

Дата: 24.08.2023 20:20

23 серпня на базі Великоплосківського ліцею був організований шахово-шашковий турнір територіальних громад, присвячений до Дня Незалежності.

В змаганні з шашок прийняли участь чотири команди (дві від Великоплосківської ТГ та дві від Великомихайлівської ТГ). Змагання проводилося за коловою системою.

На турнірі серед команд тривала напружена та безкомпромісна боротьба. За результатами ігор в підсумку команди посіли місця наступним чином:

1 м. Великомихайлівська перша;

2 м. Великомихайлівська друга;

3 м. Великоплосківська перша;

4 м. Великоплосківська друга.

В складі команди нашої громади, яка посіла третє місце з шашок, виступали Сатаулов Данило, Загорій Максим та Старенко Карина.

Добру гру на турнірі показала також гравчиня другої команди громади Гаркавенко Тетяна.

Приз "Найкращий шашкіст" виборив Циганков Ілля ( Великомихайлівська ТГ ).

Одночасно з шашковим тривав і шаховий турнір.В змаганні приймали учвсть 11 гравців, які представляли Великоплосківську та Великомихайлівську територіальні громади. Турнір проводився в особистому заліку за груповою системою. Більшість гравців демонстрували видовишні ігри.

В підсумку гравці посіли місця наступним чином:

1 м. Щипківський В'ячеслав ( Великомихайлівська ТГ);

2 м. Поляков Іван (Великомихайлівсьька ТГ);

3 м. Обрежа Артем ( Великоплосківська ТГ).

Добру гру на турнірі показали шахісти нашої громади Загорій Віталій, Цуканов Артем та Цуканов Євген. Однак , на жаль, до призових місць їм не вдалося дійти.

Приз "Найкращий шахіст" виборов на турнірі Щипківський В'ячеслав (Великомихайлівська ТГ).

Після обох турнірів кандидат у майстри спорту з шашок Л.О.Колесов провів з шашкістами сеанс одночасної гри.

За підсумками турнірів з шахів та шашок команди- призери та найкращі гравці були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками. Подяка була висловлена суддям змагань та тренерам команд (О.В.Бежнер, В.А.Іванін та Л.О.Колесов).

Після вручення нагород, учасників змагань почастували смачним безоплатним обідом.

Дякуємо ЗСУ за можливість змагатися!