Граємо у футбол! Змагання серед юнаків.

Дата: 25.09.2023 10:00

Фото без опису24.09.2023 р. зіграли 2 матчі відкритої Першості з футболу у с. Бочманівка Подільського району у форматі 11х11 серед юнаків 2009-10 р.н.

У змаганнях взяли участь десять команд з Подільського, Роздільнянського району, Одещини та Вінницької області.

ФК Великоплоске - ДЮСШ Окни 7:0
ДЮСШ Куяльник -
ФК Великоплоске 0:8

Матчі пройшли у чудовій футбольній атмосфері, де наші діти проявили себе потужно.

Наші дії є доказом того, що всупереч війні, наші однодумці залишаються згуртованими й незламними, а український дитячий футбол продовжує розвиватися та об’єднувати нас всіх.
Діти хочуть жити під мирним небом вільної, суверенної України. Перемагаємо заради нашої спільної Перемоги!