Шкільне життя

Цікавий урок технології!

Який же крутий був сьогодні урок технологій у 6 та 8 класі. Відбувалася справжня магія! Діти 8 класу готували десерт, солодку ковбаску зі смаком любові та щасливого дитинства! А учні 6 класу приготували неймовірно смачні бутерброди з якими поласували під солодкий чай.

13:28 11.10.2023

Виховна година до Дня захисника і захисниць України!

Сьогодні класний керівник 8 класу - Полякова Зінаїда Леонідівна провела вихону годину до Дня захисника і захисниць України, який ми відзначали за новим календарем 1 жовтня з метою формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу; виховання громадянських почуттів, свідомої соціальної активності та відповідальності; формування й розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Вітчизни, на прикладі подвигу людей; розвиток кругозору дітей; виховання патріотизму, доброзичливості, чуйності.

13:07 11.10.2023