Шкільне життя

Знову перемога!

Тростянецькі гімназисти вибороли друге місце у змаганнях з баскетболу 3x3 серед дівчат та юнаків I етапу Спартакіади Одеської області! Цьогоріч змагались близько 32 учасників із 4 закладів освіти нашої громади.

15:14 23.03.2023

22 березня – Всесвітній день води!

22 березня – Всесвітній день води (Всесвітній день охорони водних ресурсів) (World Water Day) -дає унікальну можливість нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишного середовища і розвитку суспільства.

15:26 22.03.2023

Всесвітній день води!

22 березня всесвітній день води. Захід в 8 класі. Учні підготували інформацію про значення води в природі та житті людини. Подивилися презентацію про властивості води.

14:43 22.03.2023

Екологічний тиждень!

Всі держави світу сильні своїм народом. А наші українці не лише сильні та незалежні але й роботяща нація. Тож хочеться, щоб після трудового дня було місце для відпочинку не лише для молоді, але й для всіх мешканців нашого села.

14:36 21.03.2023

💙💛Вивчаймо рідну мову та перемагаємо!💙💛

Глибокі знання рідної мови – це крок до Перемоги. Креативні та патріотичні, учасники мовного конкурсу своєю любов’ю до рідної мови зберігають автентичність української нації. Участь в Інтелектуальній грі «Солов’їне шоу» серед учнів 9-их класів чотирьох ТГ відбулась 14 березня.

14:34 16.03.2023