Шкільне життя

День Збройних Сил України!

З Днем Збройних сил України. Нехай кожен український захисник буде захищений від небезпеки, а всі рідні військових дочекаються своїх захисників цілими та неушкодженими. Бажаємо вам міцного здоров'я, відваги, потужної підтримки від рідних та побратимів. Бережіть себе, наші герої!

12:05 06.12.2023

Ярмарок!

17 листопада 2023 року відбувся багодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України! Вихованці нашої школи долучились до ярмарку та зібрали 6000 грн!

15:00 21.11.2023

Толерантність – це!

Толерантність – це терпіння, прийняття іншої людини такою, якою вона є, зі всіма її достоїнствами і недоліками. Толерантність – це поступливість, це активна позиція, викликана визнанням прав і свобод людства. Саме цих рис, на жаль, часто бракує у відносинах між людьми та країнами.

12:11 17.11.2023