Шкільне життя

Футзал

#футзал #futsal #Пишаємось Юнаки дівчата дякуємо тренеру - викладачу Зарічуку А.В. та нашим вихованцям!  Так тримати працюємо далі.

13:42 13.04.2023

"День визволення села"

Сьогодні, 11 квітня, в День визволення нашого рідного села від нацистських загарбників учні та вчителі гімназії вшанували тих, хто не повернувся з полів Другої світової війни. Ми памʼятаємо усіх героїв, чиї боротьба і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. Тим, хто загинув тоді, і тим, хто сьогодні виборює нашу свободу, ми зобовʼязані всім, що маємо. У серці кожного з нас житиме памʼять про наших захисників і захисниць, завдяки яким у нас тихо і спокійно.

11:18 11.04.2023

«Свято птахів»

Свято зустрічі птахів. Провели  квест"День птахів" змагались 5-6 клас. Конкурс малюнків 1-4клас, конкурс стінівок про птахів 5-9 клас, а також конкурс " На кращу шпаківню" 1-9 клас. В школі  підготували виставку "День зустрічі птахів".

17:57 29.03.2023

"Книжкові іменини"

Традиційно під час весняних канікул для дітей проводиться тиждень «Книжкові іменини».

15:32 27.03.2023

Знову перемога!

Тростянецькі гімназисти вибороли друге місце у змаганнях з баскетболу 3x3 серед дівчат та юнаків I етапу Спартакіади Одеської області! Цьогоріч змагались близько 32 учасників із 4 закладів освіти нашої громади.

15:14 23.03.2023