Протокол №4 засідання Молодіжної ради

Дата: 08.06.2021 16:23

Молодіжна рада провела чергове засідання, на якому були розглянути запитання пов'язані з організацією проведення Дня молоді на території Великоплосківської ради. Запропонували долучити  молодь громади до участі у спортивних змаганнях. Також затронуті проблеми пов'язані з екологією рідного краю.

ПРОТОКОЛ №4

засідання Молодіжної ради при Великоплосківській сільській раді

с. Великоплоске                                                                     06 червня 2021 року

Великоплосіквський будинок культури                                                 15:00 год.

Засідання Молодіжної ради відкриває голова Жупанов Микола Дмитрович, який повідомив, що на засіданні присутні 14 з 20 членів ради.

На засідання Молодіжної ради була запрошена:

Труханова Ірина Павлівна – головний спеціаліст з питань культури.

Жупанов М.Д.: пропоную розпочати засідання Молодіжної ради.

Хто за дану пропозицію прошу проголосувати.

За – одноголосно.

Заперечень немає.

Засідання Молодіжної ради вважаємо відкритим.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Виключення членів Молодіжної ради з її складу.

2.Організація туристичного походу по території громади.

3. Різне.

Жупанов М.Д.: Пропоную затвердити порядок денний засідання ради.

Підсумки голосування:

За  –  1

Жупанов М.Д.: Переходимо до розгляду питань порядку денного.

Слухали 1: Виключення членів Молодіжної ради з її складу.

Інформує:Микола Жупанов, з причини того, що Кожанов К. та Абрамчук Р. не були присутні на двох засіданнях ради, пропонує прийняти рішення про їх виключення.

Богацький Д.: пропонує спочатку з’ясувати причини їх відсутності та на наступному засіданні прийняти рішення.

Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати.

Підсумки  голосування :

Хто за –14,

Проти – 0,

Утримались – 0

Заперечень не має.

Рішення прийнято.

Слухали 2: Організація туристичного походу по території громади.

Інформує: Жупанов М., за підсумками минулого засідання прийняти рішення про організацію туристичного походу по території громади. Даний захід необхідно провести до липня, поки не сильна спека та дозволяють  погодні умови.

Труханова І.П.: доповідає, що туристичний поход триватиме дві доби з зупинкою на ніч в одному  з місць маршруту (старостинському окрузі). Пропонує наступний порядок руху: с.Великоплоске – с.Слов’яноскрбка – с.Новосавицьке – с.Тростянець – с.Привілля – с.Великоплоске.

Серт Ю.: пропонує для участі в поході відбирати лише повнолітніх мешканців громади.

Труханова І.П.: інформує, що з організацією в частині фінансування туристичного походу може допомогти сільська рада у разі звернення.

Сікалова Х.: пропонує допомогу при пошуку місць для сну – будинок в с.Привілля, де можливо зробити перерву, відпочити та залишитись на ніч.

Лютов І.: пропонує визначити дату походу приблизно на середину липня (9-10 липня).

Труханова І.П.: пропонує до наступного засідання підготовити оголошення про організацію туристичного походу.

Жупанов М.Д.: хто за, прошу проголосувати.

Підсумки  голосування :

Хто за –14,

Проти – 0,

Утримались – 0

Заперечень не має.

Рішення прийнято.

Слухали 3:Різне.

Труханова І.П.: ознайомила з програмою святкування Дня молоді та запросила членів ради створити дві команди та прийняти участь у спортивних змаганнях.

Блінова М.: пропонує включити до святкування Дня молоді  дискотеку увечері в с.Великоплоске.

Труханова І.П.: доручила Лютову І. підібрати музику для вечірньої дискотеки.

Жупанов М.: пропонує прийняти до уваги програму святкування та допомогти з організацією свята.

Жупанов М.Д.: Шановні члени Молодіжної ради, порядок денний засідання вичерпано. На цьому роботу ради завершено. До побачення.

Голова Молодіжної ради                                                      Микола ЖУПАНОВ

Секретар Молодіжної ради                                   Світлана ГОЛОКОЛЄНЦЕВА