Відбулися другі збори Молодіжної ради при Великоплосківській сільській раді

Дата: 26.03.2021 12:23

24.03.2021 року було проведено друге засідання Молодіжної ради. На зборах молодь обговорювала плани на майбутнє. Розробляли план дій разом з урахуванням всіх можливих проблем. Це можливість допомагати людям похилого віку, проведення акцій по озелененню населених пунктів громади, проведення заходів щодо пропаганди здорового способу життя, розвиток направлення  краєзнавчого характеру, проведення спортивних змагань для молоді громади, можливість отримання інформації з досвіду роботи Молодіжних рад нашого району і обов’язково співробітництво з місцевою виконавчою владою. Найбільш зацікавлені були учасники засідання питанням створення мобільного літнього кінотеатру для жителів громади. Плани на майбутнє цікаві і здійснення їх залежить від нашої Молодіжної ради.

Бо дуже важливо, щоб молодій людині було цікаво бачити себе в майбутньому громади, вдосконалювати та реалізовувати себе. Вплив молоді на процеси децентралізації є одним з ключових питань молодіжної політики України. Нашим спільним завданням є реакція на готовність молоді стати причетною до змін , що відбуваються в ОТГ, шляхом розроблення якісних моделей розвитку молодіжної політики  на місцях. Це зробить її відповідальною в майбутньому за громаду через відчуття своєї долученості до громади і результатів своєї праці.