Молодіжна рада крокує селами громади

Дата: 14.05.2021 10:15

Фото без описуМолодіжна рада крокує селами громади. Перший візит ради здійснено до Новосавицького старостинського округу. Щиро зустріли жителі села Новосавицьке молодь громади і голову Великоплосківської сільської ради Батурина І.М.. Розпочали зустріч з теплого чаю і теплої розмови . Староста округу Орлова Людмила Анатоліївна розповіла про свою діяльність на території округу, поділилася успіхами та також проблемами. Євсєєва Наталья Миколаївна – завідувачка  Новосавицького будинку культури та Євсєєва Тетяна Григорівна  -  художній керівник закладу ознайомили молодих активістів з досягненнями в галузі культури. Вони презентували виставку робіт майстрині вишивки бісером  Іванової Віри Василівни. Бібліотекар сільської бібліотеки-філії Скавронік Лариса Василівна поділилася своїм досвідом роботи з маленькими читачами, щоденними відвідувачами . Багато історичного матеріалу зібрано в бібліотеці .  Дуже сподобалось гостям розповідь Скавроніка Володимира Миколайовича про історичну спадщину села Новосавицьке. Багато історичних нарисів написав про рідний край Володимир Миколайович і свої роздуми та знання втілив в свої  книжки. Він подарував цей цінний скарб голові молодіжної ради Жупанову Миколі. Посмішками і веселим гомоном зустріли учні Новосавицького ЗЗСО представників ради. Радо привітала гостей директор школи Стукалова Ліна Борисівна. Ознайомила з історією школи, з маленькими досягненнями та проблемами. Учні школи підготували захід до Дня Матері – співали, розповідали вірші та дарували теплі слова  найріднішій людині. З теплими, добрими вітаннями та надіями на краще прощалися гості та гостинні савичани, бо майбутнє нашої країни за успішною і активною молоддю. Будемо чекати великих змін в молодіжній політиці нашої країни.