Представники Молодіжної ради Великоплосківської сільської ради взяли участь у нараді з питань розробки Стратегії комплексного повоєнного відновлення Одеської області та плану заходів з її реалізації

Дата: 17.08.2023 18:34

17 серпня 2023 року, за дорученням начальника Роздільнянської районної військової адміністрації Сергія Приходька представники Молодіжної ради Великоплосківської сільської ради взяли участь в нараді за участю  експертів громадської організації «Агенція відновлення та розвитку» з питань  розробки Стратегії комплексного повоєнного відновлення Одеської області та плану заходів з її реалізації.

Артем Вівдич – експерт з питань місцевого врядування ГО «Агенція відновлення та розвитку» розповів про основну мету проведеного в межах розробки стратегії  дослідження та важливість участі в цьому процесі представників влади, громадських організацій, активної молоді та всіх, хто зацікавлений у відбудові України.

Для всіх присутніх була проведена презентація та методологія розробки Стратегії.

Окрему увагу приділили механізму, можливостям та інструментам подальшого залучення до спільної роботи представників місцевого громадського сектору.

Учасники наради обговорили питання щодо пріоритетних напрямків розвитку регіону, актуальні проєктні ідеї, надали коментарі щодо процесу розробки стратегії.