Проведено установчі збори для формування складу Молодіжної ради.

Дата: 14.02.2021 14:15

Приємна новина!

У Великоплосківській ОТГ було проведено установчі збори  для формування складу Молодіжної ради.

На установчих зборах були присутні члени ініціативної групи: Труханова І.П., Кожанова О.М., Загорська Л.Б., Градусова М.Ю, Євсєєва Н.М., Євсєєва Т.Г., Шпак Н.М., Козир О.С.

На установчих зборах були присутні кандидати до складу Молодіжної ради: Жупанов Микола, Мирза Олексій, Блінова Марія, Богацький Дмитро, Лютов Іван, Бурлакова Марія, Чубарєв Роман, Серг Юлія, Кожанов Костянтин, Абрамчук Роман, Жук Оксана, Бодю Костянтин, Голоколєнцева Світлана, Шаповалова Олександра, Дулапчій Сергій, Скавронік Світлана, Дубровін Станіслав, Руда Ліна, Сікалова Христина, Старенко Христина.

Кожний кандидат мав можливість презентувати себе. Розказати про свої досягнення, мрії, проблеми і запропонувати методи розв’язування найголовніших проблем молоді. Молодь перелічила найголовніші проблеми: працевлаштування в сільській місцевості, культурна освіченість молоді, дозвілля і організація культурно-мистецьких заходів, профілактика здоров’я .

Було обрано головуючого установчих зборів Бодю Костянтина, секретарем Голоколєнцеву Світлану і членом лічильної комісії Богацького Дмитра. Голосували кандидати до  складу Молодіжної ради за прийняття кожного кандидата до членства Молодіжної ради окремо.

Призначили членом Молодіжної ради таких кандидатів: Жупанова Миколу, Мирза Олексія, Блінову Марію, Богацького Дмитра, Лютова Івана, Бурлакову Марію, Чубарєва Романа, Серг Юлію, Кожанова Костянтина, Абрамчук Романа, Жук Оксану, Бодю Костянтина, Голоколєнцеву Світлану, Шаповалову Олександру, Дулапчій Сергія, Скавронік Світлану, Дубровіна Станіслава, Руду Ліну, Сікалову Христина, Старенко Христину.

Представники ініціативної групи побажали членам Молодіжної ради успіхів , натхнення, плідної праці і найскоріше вирішення проблем молоді нашої громади.

Вітаємо з початком нових перетворень в молодіжній політиці нашої громади!