Культура

Інформаційні матеріали від Українського інституту національної пам’яті до Дня захисників та захисниць України

У 2023 році Україна вперше відзначатиме День захисників і захисниць 1 жовтня. Це свято відзначається в Україні на державному рівні від 2014 року на вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

17:58 22.09.2023

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо роботи закладів культури на підконтрольній Україні території з урахуванням безпеки відвідувачів( затверджено Наказ Міністерства культури та інформаційної політики України від 28 червня 2023 р. № 349)

13:56 13.09.2023