План культурних заходів на 2024 рік

Перелік основних культурних заходів у 2024 році, проведення яких здійснюється за участю відділу освіти,культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету

11:33 29.12.2023

Переможці шкільного етапу конкурсу "Ніхто так не вірить в нашу перемогу, як я!"

Відповідно до розпорядження Одеської обласної державної (військової) адміністрації (за ініціативи голови (начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олега Кіпера), наказу Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної (військової) адміністрації,  на підставі розпорядчих документів Відділу освіти, культури, молоді спорту та туризму виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради  з метою сприяння розвитку творчих художніх здібностей, вдосконаленню навичок у мистецтві та образотворчому мистецтві через осмислення теми віри в перемогу, віри в себе, формування громадянина-патріота, захисника України у 4 закладах загальної середньої освіти Великоплосківської сільської територіальної громади з 01 по 11 грудня 2023 року проведено для двох вікових категорій: 1 – 5 класи та 6 – 11 класи – конкурс шкільного малюнка «Ніхто так не вірить у нашу перемогу, як я!» (далі – Конкурс) згідно з Методичними рекомендаціями, затвердженими наказом Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної (військової) адміністрації, з дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні.

18:51 15.12.2023