Культура

Виставка з декоративно-прикладного мистецтва "Моя Україна" до Дня Незалежності України

24 серпня 2023 року в приміщенні Слов'яносербського сільського будинку культури відбулась виставка з декоративно-прикладного мистецтва "Моя Україна". На виставці були представлені роботи вихованців гуртків закладів культури і освіти громади. Жанри робіт вихованців здивували своєю різноманітністю. Презентували вироби в номінації  "Образотворче мистецтво.Живопис", "Бісероплетіння", "Народна вишивка", "В'язання гачком", "Паперова пластика", "Вироби з природнього матеріалу", "Пап'є-маше". Тематика робіт  - це історія козацьтва, нашої Батьківщини та  розвиток  народних промислів нашої країни. Більшість робіт зайняли призові місця в обласному етапі  Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчрсті "Чисті роси" та Всеукраїнської виставки-конкурсу "Знай і люби свій край"

18:03 25.08.2023