Культура

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо роботи закладів культури на підконтрольній Україні території з урахуванням безпеки відвідувачів

Згідно Наказу Міністерства культури та інформаційної політики України від 28 червня 2023 р. № 349 затверджено Методичні рекомендації щодо роботи закладів культури на підконтрольній Україні території з урахуванням безпеки відвідувачів .

08:38 04.07.2023

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

З 30 квітня по 20 червня 2023 року Одеським обласним гуманітарним  центром позашкільної освіти та виховання проводився обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»  дистанційно.

22:47 28.06.2023