Підсумки конкурсу "Україна очима молоді"

До 30 річниці незалежності України на території Великоплосківської сільської ради було проведено конкурс серед учнівської молоді «Україна очима молоді». Мета конкурсу - формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, виявлення талановитих дітей, заохочення і розвиток їх творчих здібностей через організацію спеціальних заходів для таких дітей. Тема конкурсу пов'язана з історією становлення нашої незалежності і формування національної свідомості.

20:12 14.10.2021

Мудрі та багаті літами

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана. Цей день- не лише можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливим і милосердним до найповажнішої частини суспільства.

15:32 07.10.2021