В Україні запровадять електронні реєстри для обліку культурної спадщини

Дата: 05.09.2023 10:56

Ухвалено  у другому читанні в цілому проєкт Закону про внесення змін до Закону України "Про культуру" щодо впровадження та ведення електронних реєстрів обліку культурної спадщини України та управління її цінностями.

Запровадити електронні реєстри в сфері культури для обліку нерухомої культурної спадщини та культурних цінностей України, базової мережі закладів культури, реєстру видавців та майстрів НХП - мета законопроєкту 8024. Законопроєкт був розроблений депутатами на прохання МКІП

Будуть створені юридичні механізми для управління державним майном, що закріплено за національними закладами культури. Зокрема задля того, щоб заклади могли передати майно, що не використовується, іншим закладам культури.