БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА щодо запобігання домашньому насильству

Особи, які постраждали від домашнього насильства, торгівлі людьми та дискримінації, можуть отримати правову інформацію, консультації та роз’яснення з правових питань, допомогу у складанні заяв, скарг та інших документів правового характеру у центрах надання безоплатної вторинної правової допомоги.

11:49 09.02.2023

Отримання статусу внутрішньо переміщеної особи

З 24 лютого наші військові продовжують мужньо боронити цілісність та незалежність України. В містах, селищах, селах де ведуться запеклі бої, нажаль, страждає й цивільне населення. Щоб зберегти життя та здоров’я своїх дітей більшість українців вимушені знаходити прихист в інших населених пунктах нашої країни, у зв’язку з цим законодавством визначено що такі особи мають право на отримання статусу внутрішньо переміщеної особи.

08:39 23.01.2023