БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Медіація. Як за допомогою медіації владнати спір?

15 грудня 2021 року для медіаторів України сталася історична подія – набув чинності Закон України «Про медіацію». Відповідно до нього на законодавчому рівні були врегульовані правові засади та порядок проведення медіації. Хоча тривалий час медіація не була визначена окремим профільним законом, сертифіковані медіатори успішно застосовували такий метод альтернативного врегулювання спорів.

08:48 29.06.2022

РЕЄСТР ПСИХОЛОГІВ

В Україні з’явиться реєстр психологів, навчених працювати з дітьми, які постраждали від насильства.

09:22 28.06.2022

КУРС НА ДИСТАНЦІЙНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ

Дедалі більше українців надають перевагу отриманню правових консультацій та роз’яснень телефоном або через онлайн-сервіси системи з надання безоплатної правової допомоги. Враховуючи зростання попиту саме на телефонні консультації, постало питання – як далі розвивати єдиний контактний центр системи БПД.   Дзвінок до контактного центру системи БПД 0 800 213 103 в умовах воєнного стану для громадян України став швидким і простим способом отримати правову інформацію та підтримку.

09:50 27.06.2022

ВИЇЗД ІЗ ЗОНИ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ

Багато українців вимушені виїжджати із зони бойових дій чи з окупації через інші тимчасово окуповані території або росію, щоб дістатися безпечного місця. Людей цікавить, чи не порушать вони своїми діями закони України. Ось відповіді на два найпоширеніші запитання. Поставити інші правові питання можна за номером 0 800 213 103 (контакт-центр системи БПД)

12:43 15.06.2022

ПРАВО НА ПАЙ ЧЕРЕЗ 20 РОКІВ!!!

Більше 20 років після смерті батька пан Сергій не займався оформленням спадщини на землю, оскільки пай обробляв знайомий орендатор, гроші він отримував, а про договір оренди навіть не замислювався.

11:08 10.06.2022

#консультація БПД

В умовах воєнного стану відбуваються швидкі зміни законодавчих норм. Не обійшлося і без змін у трудовому законодавстві. Розповідаємо, що таке простій та чим він відрізняється від призупинення дії трудового договору

15:02 23.05.2022

Що таке медіація і як вона може допомогти владнати спір?

15 грудня 2021 року набув чинності Закон України «Про медіацію». Вперше в історії України на законодавчому рівні були визначені правові засади та порядок проведення медіації, принципи медіації, статус медіатора, вимоги до його підготовки та інші питання, пов’язані з цією процедурою.

14:23 13.01.2022

Виконавчий напис нотаріуса

Дедалі частіше виникають ситуації, коли людина отримавши заробітну плату чи пенсію або соціальну допомогу виявляє, що отримана сума значно менша ніж зазвичай. Для того, щоб з’ясувати, що сталося, людина звертається до пенсійного фонду чи управління соціального захисту. І ось тут її може чекати неприємний сюрприз – звістка про те, що з неї стягується сума заборгованості відповідно до виконавчого напису нотаріуса.

14:18 13.01.2022