Великомихайлівський відділ Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості

Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» планує відновити набір навчальних груп за окремими професіями з 25.05.2020 року.

Направлення на навчання буде здійснюватися після завершення карантину та за умови дотримання всіх вимог щодо зарахування слухачів до навчального закладу.

14:36 18.05.2020

Безкоштовне отримання емоційної підтримки, психологічної допомоги та онлайн навчання під час карантину, спричиненого пандемією коронавірусу

В Україні працює Віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19 (https://moncenter.eduhub.in.ua/).

10:10 18.05.2020

Бережіть здоров’я та особисті дані

Увага! Шановні клієнти служби, нагадуємо вам, що в умовах карантину Великомихайлівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості перейшла на дистанційне обслуговування.

08:15 06.05.2020

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Міністерство цифрової трансформації України спільно з Happy Monday і Фондом Східна Європа презентували освітній серіал «Сучасне резюме та  пошук роботи онлайн».

08:22 27.04.2020

Як скласти резюме: 3 кроки і 5 порад. Радить Державна служба зайнятості

Період карантину змушує нас змінити  свою стандартну поведінку, звички та  плани. Достеменно відомо лише те, що нам усім буде потрібна робота. Знаємо, що пересічні українці й українки не з тих, хто чекатиме, що після карантину станеться диво. Уже зараз економіка країни робить перші кроки в нових умовах і потребує робочих рук, зокрема, це підприємства та установи критичної інфраструктури  такі як: енергетика, хімічна промисловість, транспорт,  інформаційні технології та телекомунікації (електронні комунікації), продовольство, охорона здоров'я, комунальне господарство.  А громадяни, у свою чергу, потребують нових джерел доходів.

08:21 27.04.2020

ШАНОВНІ  КЛІЄНТИ!

Про намір отримувати послуги служби зайнятості необхідно залишити ПОВІДОМЛЕННЯ (зразок додається)

10:05 19.03.2020

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!

З метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції  (COVID-19), та на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» в Великомихайлівській районній філії Одеського обласного центру зайнятості вводиться дистанційна реєстрація.

09:57 17.03.2020