Великомихайлівський відділ Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості

Змінено максимальний розмір допомоги по безробіттю

З 1 липня відповідно до закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» підвищено прожитковий мінімум для основних соціальних і демографічних груп населення. Так, для працездатних осіб віднині прожитковий мінімум становить 2197 гривень. Відповідно, зросли й соціальні виплати, серед яких – допомога по безробіттю.

11:19 03.07.2020

Державна служба зайнятості інформує: 3800 онлайн-курсів на Cours?ra доступні зареєстрованим безробітним

Що таке  Courséra? Це глобальна освітня платформа, яка пропонує користувачам в усьому світі доступ до безкоштовних онлайн-курсів від найкращих університетів світу. Це гуманітарні науки, психологія, підприємництво, економіка, ІТ-технології  та багато іншого.

14:41 12.06.2020

Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» планує відновити набір навчальних груп за окремими професіями з 25.05.2020 року.

Направлення на навчання буде здійснюватися після завершення карантину та за умови дотримання всіх вимог щодо зарахування слухачів до навчального закладу.

14:36 18.05.2020