Шкільне життя

«Школа моєї громади» Тростянецький ЗЗСО

З нагоди 90-річчя утворення Одеської області КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради", за підтримки Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації інформаційно-просвітницький проект "Школа моєї громади".

12:54 10.02.2022

Всесвітній день читання вголос

Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт «LitWorld» у 2010 році. Ця подія має за мету заохочення людства, а найбільше – молодого покоління, до читання книг. Крім того, свято надихає до спілкування та обговорення прочитаного з родиною та друзями.

10:34 04.02.2022

День рідної мови!

21 лютого наша країна разом з усім світом відзначає День рідної мови. Українська мова – одна з найдревніших і найбагатших серед тисяч мов світу. За милозвучністю вона посідає третє місце у світі після французької та іранської. Ми одержали у спадок багату, розвинену, мелодійну мову, якою можна висловити все: і найглибші думки, і найпотаємніші почуття.

10:53 01.02.2022