Шкільне життя

Дякуємо захисникам та захисницям України

Дистанційне навчання не завадило з 13 по 14 жовтня, класним керівникам Тростянецького ЗЗСО під керівництвом педагога-організатора Дубровіною А.В., провести виховні онлайн - години, фото квести присвячені відзначенню Дня захисників та захисниць України. Учні школи долучилися до акції "Дякуємо захисникам та захисницям України", писали листи та вітальні листівки. Діти та працівники нашого закладу зібрали 250 кг каштанів, здали до пункту збору. А отримані кошти - 1000 гривень, були витрачені на відправлення посилок для ЗСУ. На кружкових заняттях, з керівником Смолінською Л.Л., учні виробили оберігі для воїнів. Підсумком тижня стало проведення, 14 жовтня, заходу  присвяченому пам'яті загиблим захисникам - землякам рідної землі та їхнього бойового подвигу.

16:06 15.10.2022